Články, zajímavosti

Flexibilní komínové vložky EKO FLEX

V komínu je důležité spolupůsobení všech jeho prvků, tedy včetně nezanedbatelné části komínových vložek. Ať už jde o nerezové nebo plastové komínové vložky často používané při rekonstrukcích komínů nebo o keramické vložky s dlouhou životností vložky, která se používá většinou do komínů u novostaveb. S novými možnostmi ve stavebnictví, atypickými tvary struktury nových domů a dalšího přirozeného vývoje, došlo k problému s nedostačující flexibilitou těchto komínových systémů a především právě vložek. ... (více)

Komínové systémy EKO od společnosti EKO KOMÍNY s.r.o.

Komínové systémy EKO jsou již řadu let stálicí na trhu s moderními komínovými systémy. Komínové systémy EKO nabízí široký rozsah systémů od klasického třísložkového komína EKO UNIVERSAL s keramickým komínovým průduchem, komínové systémy z ušlechtilých ocelí, až po komínové systémy s komínovými průduchy tvořenými speciálním plastovým potrubím PPh. ... (více)

Kvalitní české komínové systémy EKO

Česká společnost EKO KOMÍNY, s.r.o. jako samostatný výrobce a prodejce komínových systémů EKO vznikla v roce 2004. Již dříve (od roku 2001) však své produkty prodávala pod obchodní značkou EKO a to prostřednictvím licencovaných partnerů. ... (více)

Novinka Komínového systému EKO UNIVERSAL od Společnosti EKO KOMÍNY, s.r.o.

Komínový systém EKO UNIVERSAL je jedním z hlavních produktů společnosti EKO KOMÍNY, s.r.o. již po řadu let. Jedná se o tradiční třísložkový komínový systém se zadním větráním, kde plášť tvoří lehčené komínové tvárnice z liaporbetonu a komínový průduch (šamotový) je tepelně izolován technickou minerální vatou. Tento osvědčený a léty prověřený způsob komínové skladby je navíc doplněn systémem zadního odvětrání důmyslně řešeného pod speciální krycí deskou pro zamezení případného zapršení do komínového tělesa. ... (více)

Webové stránky EKO KOMÍNY v novém kabátě

Společnost EKO KOMÍNY, s.r.o. představuje nové webové stránky s možností snadné a rychlé orientace nejen pro odbornou, ale i pro laickou veřejnost. Snadnou a rychlou orientaci Vám umožní navigace. ... (více)

EKO Universal EKO Star EKO 100 EKO 300 EKO Aquapress EKO Turbo EKO San EKO PPH EKO Flex