Komínové vložky

Hlavní funkcí každého komínu je odvod spalin z objektu. Tato funkce však může být působením času snížena. V takovýchto případech přichází na řadu sanace nebo vložkování komínu za pomocí komínových vložek. Komínové vložky je často potřeba využít i v případech, kdy na komín napojujeme nové spalovací zařízení a potřebujeme jím tak odvádět nový druh spalin, na který dosavadní komín není uzpůsoben.

Spolehněte se v těchto případech na prověřeného odborníka a dodavatele komínových vložek. Společnost EKO KOMÍNY nabízí širokou škálu flexibilních i nerezových komínových vložek. Komínové vložky s kompletním sortimentem kolen, redukcí a nástavců se využívají nejen pro již zmíněné sanace a vložkování komínů, ale také k realizaci společných i samostatných kouřovodů.

S pomocí našich vysoce kvalitních nerezových komínových vložek zajistíte bezpečný odvod spalin z každého objektu. Všem klientům navíc poskytujeme odborné poradenství, díky čemuž eliminujeme riziko, že si koupíte pro Váš případ jakkoliv nevyhovující komínové vložky. Nechte se vtáhnout do světa nerezových komínových vložek, ve kterém Vás velmi rádi uvítáme.

Zavolejte nám na infolinku: 841 566 469!
  • Ochrana pro validaci
EKO Universal EKO Star EKO 100 EKO 300 EKO Aquapress EKO Turbo EKO San EKO PPH EKO Flex