Novinka Komínového systému EKO UNIVERSAL od Společnosti EKO KOMÍNY, s.r.o.

POZOR AKCE! POZOR AKCE! POZOR AKCE! POZOR AKCE!

Nadstřešní komínová tvárnice pro komínový systém EKO UNIVERSAL s větrací šachtou UNV1

Komínový systém EKO UNIVERSAL je jedním z hlavních produktů společnosti EKO KOMÍNY, s.r.o. již po řadu let. Jedná se o tradiční třísložkový komínový systém se zadním větráním, kde plášť tvoří lehčené komínové tvárnice z liaporbetonu a komínový průduch (šamotový) je tepelně izolován technickou minerální vatou. Tento osvědčený a léty prověřený způsob komínové skladby je navíc doplněn systémem zadního odvětrání důmyslně řešeného pod speciální krycí deskou pro zamezení případného zapršení do komínového tělesa.

Komínový systém EKO UNIVERSAL je vyráběn v 5 různých variantách. Jedná se zde vždy pouze o změnu skladby komínu respektive počet průduchů (komínové tvárnice). V sortimentu společnosti EKO KOMÍNY, s.r.o. se setkáte s jednoprůduchovou tvárnicí pro malé a velké průměry průduchu, s tvárnicí dvouprůduchovou a  tvárnicemi  jedno a dvouprůduchovými  s větrací šachtou.

Větrací (víceúčelová) šachta je využitelná v mnoha případech. Může s ní být přiváděn spalovací vzduch ke spotřebiči, veden rozvod teplého vzduchu po objektu. Využitelná je i pro odvětrávání podružných prostor, digestoří kuchyňských linek, toalet apod. nebo může sloužit k potrubním, případně kabelovým vedením, kde tvoří ideální vertikální komunikaci objektem bez narušení dispozic jednotlivých podlaží. Výhodou je vyústění  větrací šachty nad střechou, kde je ideálně využitelná pro kabelové rozvody od radiokomunikací, ale i potrubních tras od solárních kolektorů a všude tak, kde je jinak potřebné provádět prostupy skladbou střechy. Instalací komína s větrací (instalační) šachtou tak zajistíte v budoucnu možnost jakékoliv dodatečné instalace bez nutnosti bouracích prací v interiéru.

Komínový systém EKO UNIVERSAL UNV1 byl od srpna roku 2010 doplněn o poslední z komponent chybějících pro jeho celistvost. Jedná se o prefabrikovanou nadstřešní tvárnici imitující obezdívku (Nadstřešní komínovou tvárnici UNDV1), tak jak jsou již zákazníci společnosti EKO KOMÍNY, s.r.o. zvyklí u ostatních variant sytému UNIVERSAL.


POZOR AKCE! POZOR AKCE! POZOR AKCE! POZOR AKCE!

Nyní pro své zákazníky přichystala společnost EKO KOMÍNY, s.r.o. jedinečnou akci při které můžete získat komínový systém EKO UNIVERSAL UNV1 komínový systém s větrací (víceúčelovou) šachtou za cenu klasického jednoprůduchového komínu. Kupte si proto komín, který využijete nejen jako komín. Více informací o tomto produktu nebo místech kde lze zakoupit naleznete na

www.eko-komíny.cz.

Zavolejte nám na infolinku: 841 566 469!
  • Ochrana pro validaci
  • Ochrana pro validaci
EKO Universal EKO Star EKO 100 EKO 300 EKO Aquapress EKO Turbo EKO San EKO PPH EKO Flex