O společnosti

Vážení obchodní přátelé,

Komínové systémy EKO jsou tuzemské certifikované systémy, které splňují aktuální požadavky na tepelnou a topenářskou techniku a na aktuální požadavky české i evropské legislativy. Na rozdíl od některých konkurenčních českých systémů neobsahují žádné technické „kompromisy“ ani polovičatá řešení. Zpětnou vazbou od našich partnerů i zákazníků neustále systémy zdokonalujeme a doplňujeme o další prvky a komponenty, popř. o celé systémy, které jsme prozatím nenabízeli.

Snahou společnosti je poskytovat kompletní sortiment komínových systémů, včetně poradenství a servisu. Distribuce na českém trhu je prováděna přes tzv. Komínová centra, což jsou obchodní partneři s prověřenými standardy prodeje, s daným množstvím zásob zboží k okamžitému odběru a s kvalifikovaným personálem, schopným poskytnout jak obchodní, tak i technické řešení dodávek komínů. Ve vybraných Komínových centrech je prováděna i montáž ucelených komínů.
Dále výrobce zajišťuje centrální poradenství jak prostřednictvím poboček, komínových center, tak i prostřednictvím Obchodně - technických zástupců, kteří jsou připraveni řešit se zákazníky jejich aktuální i dlouhodobé projekty.

Distribuce do zahraničí je prováděna obdobně, taktéž prostřednictvím spolehlivých obchodních partnerů v daném regionu.

Věříme, že se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Ing. Radek Vanko

Vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.
Děkujeme za zaslání vaší poptávky.


* Jméno
Místo montáže
* Pobočka
Telefon
* E-mail
Dotaz

* položky jsou povinné

Zavolejte nám na infolinku: 841 566 469!
  • Ochrana pro validaci
  • Ochrana pro validaci
auta
EKO Universal EKO Star EKO 100 EKO 300 EKO Aquapress EKO Turbo EKO San EKO PPH EKO Flex