Webové stránky EKO KOMÍNY v novém kabátě

Společnost EKO KOMÍNY, s.r.o. představuje nové webové stránky s možností snadné a rychlé orientace nejen pro odbornou, ale i pro laickou veřejnost. Snadnou a rychlou orientaci Vám umožní navigace:

-           zaměřená na systém či produkt, který již znáte a potřebujete o něm získat pouze informace či provést kalkulaci

-          skrze typ použitého paliva a spotřebiče pokud si nejste jistí, jaký komínový systém by pro Vás byl optimální.

Zásadní změnu také představuje nový moderní design, který Vás zaujme hned na první pohled. V novém designu bylo snahou využitím fotografií komínových systémů a jejich komponent přiblížit návštěvníkům reálnou podobu většiny produktů. Pro webové stránky byla použita nová loga a web byl upraven do klasických barev společnosti EKO KOMÍNY, s.r.o. Pro zájemce z řad partnerů a všech příznivců jsou připraveny nové bannery http://www.eko-kominy.cz/pro-partnery/ pro umístění, nebo výměnu odkazů na jejich stránky respektive stránky společnosti EKO KOMÍNY, s.r.o.

Poslední z větších změn se týká Poboček, Komínových Center a Partnerů společnosti. Pro obchodní síť byla vytvořena interaktivní mapa, kde návštěvník snadno a rychle nalezne nejbližšího prodejce, dodavatele, nebo realizační firmu ve svém regionu.

Na nových webových stránkách společnosti EKO KOMÍNY, s.r.o. naleznete nejen veškeré potřebné informace týkající se komínových systémů EKO a problematiky okolo nich, ale také celou řadu doplňujících informací o účasti na veletrzích, novinkách, akcí a v neposlední řadě školení (www.eko-kominy.cz ). V případě, že na webu nenajdete potřebnou informaci, bude Vám k dispozici některý z pracovníků na BEZPLATNÉ ifolince +420 841 566 469; +420 841 KOM INY

Zavolejte nám na infolinku: 841 566 469!
  • Ochrana pro validaci
  • Ochrana pro validaci
EKO Universal EKO Star EKO 100 EKO 300 EKO Aquapress EKO Turbo EKO San EKO PPH EKO Flex